Yarışma Zamanı!

 1. Ana sayfa
 2. Haber ve Etkinlikler
 3. Yarışma Zamanı!

Haber

Yarışma Zamanı!

Mi
01.12.2020

Yarışma Zamanı!

ESPARK AVM “Instagram” YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

 1. Bu Yarışma 20.11.2020(10:00)-27.11.2020(Saat:23.59) tarihleri arasında Eskişehir 1 Gayrimenkul Yönetimi A.Ş “Espark AVM” tarafından, Milli Piyango İdaresi’nin 18.11.2020 tarih ve 582596698-255.05.02-E.8895 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 2. www.instagram.com/esparkavm (ücretsiz) sayfasında yayınlanan kampanya postları altına, Espark AVM ve alışveriş keyfini, emojilerle birlikte yorum olarak yazarak paylaşan ve arkadaşlarını etiketleyen instagram takipçileri kampanyaya katılacaklardır.
 3. Katılımcılar; www.instagram.com/esparkavm hesabını takip ederek en az 2 arkadaşlarını da etiketleyeceklerdir.   
 4. Katılımcılar, yazdıkları metinleri kendilerine ait Instagram hesabından da paylaşabilirler.
 5. Paylaşımlar; 01.12.2020 tarihinde Espark AVM jürisi tarafından; yarışma ana fikrine uygunluk ve özgünlük unsurlarına göre değerlendirilecektir.
 6. Jüri değerlendirmesi sonucu; birinciye; 1 adet; Xiaomi Essential Robot Süpürge, ikinciye; 1 adet; Xiaomi Mi Band 5 ve üçüncüye; 1 adet; Xiaomi Earbuds S Bluetooth Kulaklık ikramiyesi verilecektir.
 7. Sonuçlar 02.12.2020 tarihinde www.instagram.com/esparkavm sosyal medya hesabından yayınlanacaktır.
 8. İkramiye teslimi için yarışma sonucunda kazanan katılımcılar ile iletişim “Espark AVM” tarafından kurulacaktır. İkramiye teslimi ve tüm iletişim, katılımcı tarafından yarışmaya katılım sırasında kullanılan/verilen hesap ve/veya iletişim bilgileri üzerinden gerçekleşecektir. Verili bilgilerin doğruluğu ve geçerliliğinin sorumluluğu katılımcılara aittir.
 9. Yarışma sonuçları açıklandıktan sonra 48 saat içinde kazananlara, “Espark AVM” tarafından direkt mesaj ile bilgi iletecektir. “Espark AVM” tarafından sonuçları içeren direkt mesaja, mesajın yarışmacıya gönderilmesini takip eden 48 saat içinde kazanan yarışmacı tarafından yanıt verilmemesi, iletişim kurulamaması nedeniyle ikramiye teslim edilememesinden “Espark AVM” sorumlu değildir.
 10.  Bilgilendirmeye 48 saat içerisinde dönüş yapmayanlar haklarını kaybetmiş sayılırlar. Sonrasında ikramiye teslimi talep edemezler. Bu konuda “Espark AVM”nin sorumluluğu olmaz.
 11. İkramiyeler en geç 31.12.2020 günü AVM kapanışına kadar “Espark AVM”’de teslim edilecektir.
 12. İkramiye teslimi “Espark AVM”’de yapılacaktır. Bildirilen gün ve saatte “Espark AVM”’ye gelmek kazananların sorumluluğundadır.
 13. Kullanıcılar yarışmaya katıldığında “Espark AVM” kullanıcı bilgilerinin yarışma için kullanım hakkına sahip olur.
 14. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. “Espark AVM” katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 15. “Espark AVM” katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve “Espark AVM” ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 16. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başkaca ticari bir koşul aranmamaktadır.
 17. Kampanyaya 18 yaşından küçükler ile Espark AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, AVM güvenlik, temizlik ve teknik personelleri, her türlü tüzel kişiler ve şahıs şirketleri dahil her türlü şirketler, kampanyaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. “Espark AVM”nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 18. Kampanyaya Türkiye dışından katılım yapılamaz. 
 19. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 20. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 21. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, “Espark AVM”nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 22. “Espark AVM” yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 23. Kazanan kişiler, profil isimleri ile ad-soyad bilgilerinin “Espark AVM”nin sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 24. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. “Espark AVM” katılımcıların, kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 25. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta “Espark AVM”nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 26. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran “Espark AVM” tarafından yapılacaktır. “Espark AVM” bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 27. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 28. Yarışmaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

 

 

 

 

Mi